VEKA®​ - SoftLine 82

VEKA SoftLine 82 - Voketija
 
VEKA®​ SoftLine 82 7-kamerų profilis,  82 mm pločio, atitinka RAL standarto A klasę – t.y. yra ne mažesnio kaip 3mm storio. Šis profilis yra išskirtinis dėka savo puikių šiluminės izoliacijos parametrų. Šių langų konstrukcija padės jums sumažinti būsto šildymo išlaidas. Be to, naudojant 3-stiklų paketą, pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas U = 0,6. Tai puikiai atitinka energijos taupymo namuose standartus.
VEKA®​ SoftLine 82 langams suteikti aukščiausi technologiniai standartai ir nauji sprendimai leidžia žymiai sumažinti šildymo sąnaudas ir energijos suvartojimą. 
Sistema sandarinama dviejų išorinių ir papildomų vidinių tarpinių siekiant užtikrinti gerą šalčio, garso ir šilumos izoliaciją.
Tarpinių paviršių nuolydis tikslingai sutampa su profilio 15 laipsnių nuolydžiu, kad vandens lašai lengvai nuvarvėtų nuo stiklo ir sandarinimo vietų.
Dar viena svarbi šios sistemos savybė – varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį.
Profiliai sustiprinami kvadrato formos plieno armatūra, kuri užtikrina profilio statines savybes, sustiprina lango saugumą nuo įsilaužimo.
Langai turi būti stabilūs ir išlaikyti dideles apkrovas, be abejo, patikimi ir patogiai valdomi, turėti solidžią apsaugą nuo įsilaužimo. Visa tai turi VEKA®​langai komplektuojami su SIEGENIA®​furnitūra, kuri atitinka pačius didžiausius reikalavimus langams ir durims, juose idealiai dera komfortas ir saugumas.
 
 
VEKA®​SoftLine 82 
7-kamerų profilis,82 mm .
•Septynių kamerų, A klasės (RAL klasifikacija) profilis
•82mm sistemos gylis
•Trijų tarpinių sistema
•Stiklo paketas iki 52mm storio
•SIEGENIA®​ apkaustai
•Bendras staktos ir varčios rėmo plotis – 114mm
•Galimos įvairios profilių spalvos
 

Dirbame visoje Vakarų Lietuvoje.​

Būtent dėl to mes gaminame plastikinius langus naudodami vokiškus langų rėmų profilius VEKA®:

VEKA® - PERFECTLINE Classic 5-Kamerų Profilis, 70mm. Pločio


VEKA® Perfectline Classic 5-kamerų profiliai, 70mm. pločio, gaminami tik iš A 

klasės (be švino) aukščiausios kokybės profilių, naudojamų langų, durų, ir kitų konstrukcijų gamybai, kurių sienelių storis 3mm, todėl profilis atitinka aukščiausius standartus pagal RAL (Vokietijos kokybės žymėjimas).

Sistema sandarinama dviejų išorinių tarpinių kontūru siekiant užtikrinti gerą šalčio, garso ir šilumos izoliaciją.

 

 

Dirbame visoje Vakarų Lietuvoje.​

Būtent dėl to mes gaminame plastikinius langus naudodami vokiškus langų rėmų profilius VEKA®:

Skaityti toliau...

 

 

VEKA®​ – ALPHALINE PLUS 6-Kamerų Profilis, 90mm. Pločio


VEKA®– Alphaline Plus  6-kamerų profilis,  90 mm pločio, A klasės rėmas. Šis 

VEKA – Alphaline Plus

profilis yra išskirtinis dėka savo puikių šiluminės izoliacijos parametrų.

Šių langų konstrukcija padės jums sumažinti būsto šildymo išlaidas, tai  pasiekta, užpildžius didžiausią rėmo kamerą specialiom termoizoliacinėm medžiagom.

Be to, naudojant 3-stiklų paketą, pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas U = 0,6. Tai puikiai atitinka energijos taupymo namuose standartus.

 

 

Dirbame visoje Vakarų Lietuvoje.​

Būtent dėl to mes gaminame plastikinius langus naudodami vokiškus langų rėmų profilius VEKA®:

Skaityti toliau...